Match Result

League Time Home Away 1X2
England - Premier League16:00Southampton-Wolves
England - Premier League18:30Arsenal-Tottenham Hotspur
Spain - La Liga15:00Mallorca-Osasuna
Spain - La Liga17:15Barcelona-Levante
Spain - La Liga19:30Rayo Vallecano-Cadiz
Spain - La Liga19:30Real Sociedad-Elche
Spain - La Liga22:00Real Betis-Getafe
France - Ligue 114:00Bordeaux-Stade Rennais
France - Ligue 116:00Stade Reims-FC Nantes
France - Ligue 116:00ES Troyes AC-Angers SCO
France - Ligue 116:00Stade Brest-Metz
France - Ligue 118:00Clermont Foot-AS Monaco
France - Ligue 121:45Marseille-RC Lens
Germany - Bundesliga16:30Bochum-Stuttgart
Germany - Bundesliga18:30Freiburg-FC Augsburg
Italy - Serie A13:30Juventus-Sampdoria
Italy - Serie A16:00Empoli-Bologna
Italy - Serie A16:00Sassuolo-Salernitana
Italy - Serie A16:00Udinese-Fiorentina
Italy - Serie A19:00Lazio-AS Roma
Italy - Serie A21:45Napoli-Cagliari
Netherlands - Eredivisie13:15Sparta Rotterdam-Cambuur Leeuwarden
Netherlands - Eredivisie15:30AZ Alkmaar-GO Ahead Eagles
Netherlands - Eredivisie15:30Heerenveen-Twente
Netherlands - Eredivisie17:45Heracles Almelo-Waalwijk
Andorra - Premier Division12:00UE Sant Julia-UE Santa Coloma
Andorra - Premier Division14:30CE Carroi-Ordino
Andorra - Premier Division17:00FC Santa Coloma-UE Engordany
Andorra - Premier Division19:30Inter d`Escaldes-Atletic Club Escaldes
Argentina - Primera B Metropolitana21:00Argentino de Quilmes-Deportivo Merlo
Argentina - Primera B NacionalHTTigre1-0Alvarado
Argentina - Primera B Nacional21:00Gimnasia Jujuy-Independiente Rivadavia
Argentina - Primera B Nacional21:10Gimnasia Mendoza-Almirante Brown
Argentina - Primera B Nacional21:30Instituto AC Cordoba-Barracas Central
Argentina - Primera B Nacional22:00Deportivo Maipu-Atlanta
Argentina - Primera C21:00Excursionistas-Berazategui
Argentina - Primera C21:00El Porvenir-Dock Sud
Argentina - Primera C21:00Sportivo Italiano-CA Ituzaingo
Argentina - Primera C21:00Ferrocarril Midland-Real Pilar
Argentina - Primera C21:00San Martin Burzaco-Argentino Merlo
Argentina - Primera C21:00Central Cordoba-Club Leandro N. Alem
Argentina - Primera C21:00Atlas-General Lamadrid
Argentina - Primera D21:00Defensores de Cambaceres-Deportivo Paraguayo
Argentina - Primera D21:00Puerto Nuevo-Juventud Unida San Miguel
Argentina - Primera Division02:15Central Cordoba-River Plate
Argentina - Primera Division19:30C.A. Union-Patronato
Argentina - Primera Division21:45San Lorenzo-Defensa Y Justicia
Argentina - Regional League21:30Penarol De Rafaela-Club Sportivo Ben Hur
Australia - Brisbane Premier League08:30Albany Creek-Mount Gravatt
Australia - Brisbane Premier League10:00St. George Willawong-Western Spirit
Australia - Brisbane Premier League10:00Brisbane Knights-The Lakes
Australia - FFA Cup08:00Floreat Athena-Adelaide United
Australia - FQPL 208:15Coomera-Virginia United
Australia - FQPL 210:15Taringa Rovers-Grange Thistle
Australia - NPL Queensland Women09:15Sunshine Coast Wanderers (W)-Souths United NPL (W)
Australia - Queensland Premier League08:00Ipswich Knights-Sunshine Coast
Australia - Queensland Premier League08:15WDSC Wolves-SWQ Thunder
Austria - 1st League Women11:00Vorderland (W)-Neulengbach (W)
Austria - 1st League Women15:00First Vienna FC 1894 (W)-Sudburgenland (W)
Austria - Bundesliga15:30Hartberg-Austria Vienna
Austria - Bundesliga15:30LASK Linz-Admira
Austria - Bundesliga18:00Rapid Vienna-Sturm Graz
Austria - Erste Liga11:30Austria Wien II-Lafnitz
Austria - Erste Liga11:30Grazer AK-Wacker Innsbruck
Austria - Landesliga11:15Favoritner AC-Donau Wien
Austria - Landesliga11:30WAF Brigittenau-Post SV Wien
Austria - Landesliga12:00Maria Saal-Admira Villach
Austria - Landesliga12:00Strasswalchen-Puch
Austria - Landesliga15:30Kottmannsdorf-ATSV Wolfsberg
Austria - Regionalliga Tirol11:30Reichenau-Kitzbuhel
Austria - Regionalliga Tirol18:00SV Telfs-SV Innsbruck
Austria - Regionalliga Voralberg17:00Hohenems-Wolfurt
Azerbaijan - Premier League16:00Sabah (AZR)-Neftci Baku
Azerbaijan - Premier League18:15Sumgayit-Gabala
Belarus - Premier League16:00Smorgon-Din. Minsk
Belarus - Premier League18:00Energetik BGU-Vitebsk
Belarus - Premier League20:30Shakhter Soligorsk-Neman
Belgium - First Amateur Division16:00Knokke-Rupel Boom
Belgium - First Amateur Division16:00Sint Eloois Winkel-Patro Eisden
Belgium - First Amateur Division16:00Francs Borains-Dessel Sport
Belgium - First Amateur Division16:00Vise CS-Kvk Tienen
Belgium - First Division A14:30Union Saint-Gilloise-Antwerp
Belgium - First Division A17:00AA Gent-Cercle Brugge
Belgium - First Division A19:30Oostende-Anderlecht
Belgium - First Division A22:00Charleroi-KV Mechelen
Belgium - First Division A22:00Racing Genk-RFC Seraing
Belgium - First Division B17:00Excelsior Virton-KMSK Deinze
Belgium - First Division B21:00Mouscron -Westerlo
Bolivia - Liga Nacional B24 INacional Senac0-0Quebracho de Villa Montes
Bolivia - Liga Nacional B22:00CA La U Padilla-Universitario Sucre
Bolivia - Primera DivisionHTSan Jose1-1Blooming
Bolivia - Primera Division22:00Nacional Potosi-Real Potosi
Bosnia and Herzegovina - Premier League16:00NK Posusje-Siroki Brijeg
Bosnia and Herzegovina - Premier League18:00Zeljeznicar-Leotar
Bosnia and Herzegovina - Premier League22:00Zrinjski-Sloboda
Brazil - Brasileiro U2016:00Santos U20-Flamengo RJ U20
Brazil - Brasileiro U2021:00Botafogo RJ U20-Atletico Go U20
Brazil - Brasileiro U2021:00Fortaleza U20-Vasco da Gama U20
Brazil - Brasileiro U2021:00Fluminense RJ U20-America MG U20
Brazil - Brasileiro U2021:00Internacional U20-Bahia BA U20
Brazil - Brasileiro U2022:00Palmeiras U20-Cruzeiro U20
Brazil - Carioca B221:00Bonsucesso-Barra Mansa
Brazil - Carioca B221:00Mageense-Queimados
Brazil - Carioca B221:00Casimiro de Abreu EC-Paduano
Brazil - Carioca B221:00Campos AA-SE Buzios
Brazil - Gaucho 221:00GE Bage-Guarani RS
Brazil - Gaucho 221:00Passo Fundo-Gloria
Brazil - Gaucho 221:00Lajeadense-Inter De Santa Maria
Brazil - Goiano U2021:30Itumbiara U20-America Morrinhos U20
Brazil - Pernambucano 221:001 de Maio FC-Serrano
Brazil - Pernambucano 221:00Pesqueira-Ypiranga PE
Brazil - Pernambucano U2021:00Ibis SC U20-SS Sete de Setembro U20
Brazil - Serie A01:00Corinthians-Palmeiras
Brazil - Serie A03:00Sao Paulo-Atletico MG
Brazil - Serie A17:00America Mineiro-Flamengo RJ
Brazil - Serie A22:00Internacional-Bahia
Brazil - Serie A22:00Fluminense-Bragantino
Brazil - Serie A22:00EC Juventude-Santos
Brazil - Serie B72 IConfianca0-0Operario PR
Brazil - Serie B30 ICRB0-1Avai
Brazil - Serie B03:00Coritiba FC-Guarani
Brazil - Serie B22:00Cruzeiro-CSA
Brazil - Serie D21:00IV de Julho-ABC
Brazil - Serie D22:00Cianorte PR-Aparecidense
Brazil - Serie D22:00Uberlandia-Joinville
Brazil - Serie D22:00America RN-Moto Club
Bulgaria - First Professional League16:30CSKA Sofia-Levski Sofia
Bulgaria - First Professional League19:15Ludogorets-Botev Vratsa
Burkina Faso - Premier League18:30US Forces Armees-Vitesse Bobo-Dioulasso
Burkina Faso - Premier League18:30Royal Bobo-Dioulasso-Salitas
Burundi - Premier League16:00Flambeau Centre-Royal Muramvya FC
Canada - Premier League02:00Forge FC-Pacific FC
Canada - Premier League21:00York 9-Valour FC
Chile - Primera B20:00Copiapo-San Luis
Chile - Primera B20:00Cobreloa-Fernandez Vial
Chile - Primera Division71 IDeportes Melipilla0-0Audax Italiano
Chile - Primera Division02:00Everton-Curico Unido
Chile - Primera Division18:00Nublense-Santiago Wanderers
Chile - Primera Division22:30Universidad de Chile-Colo Colo
Chile - Primera Division Women18:00Universidad de Concepcion (W)-Universidad de Chile (W)
Chile - Segunda Division01:00Colchagua-Lautaro de Buin
Chile - Segunda Division21:00Deportes Recoleta-General Velasquez
Chile - Segunda Division21:00Deportes Limache-AC Colina
China - 1st League11:30Xinjiang Tianshan-Guizhou
China - 1st League14:35Heilongjiang Lava-Shaanxi Changan
Colombia - Primera AHTRionegro Aguilas0-0Junior
Colombia - Primera A02:05Atletico Nacional-Deportivo Pasto
Colombia - Primera A04:10Atletico Bucaramanga-America de Cali
Colombia - Primera A22:00Patriotas-Deportes Tolima
Colombia - Primera B23:30U. Magdalena-Barranquilla
Colombia - Primera C90+5 IClub Deportivo Lyon2-1Nueva Generacion GCC
Colombia - Primera C67 ICD Escuela Rey Pele2-0Estrellas de Tierralta
Colombia - Primera C72 ICA Alianza Llanos0-0Fund First Level
Colombia - Primera C18:00Carlos Pipe Uribe FC-Panteras
Colombia - Primera C20:00Deportivo Independiente Popayan-Guama FC
Colombia - Primera C20:00Formadores-Atletico Quindio
Costa Rica - Primera Division02:00San Carlos-Guadalupe
Costa Rica - Primera Division05:00Herediano-Jicaral
Costa Rica - Primera Division05:00Sporting San Jose-Alajuelense
Costa Rica - Primera Division20:00Municipal Grecia-Santos DG
Costa Rica - Segunda Division20:00AD Cofutpa-Municipal Garabito
Croatia - 1 HNL18:00Gorica-HNK Rijeka
Croatia - 1 HNL20:05Hajduk Split-Lok.Zagreb
Croatia - 2 HNL17:00Croatia Zmijavci-Opatija
Croatia - 2 HNL17:00Bijelo Brdo-NK Jarun
Croatia - 2 HNL17:00Solin-Varazdin
Croatia - 2 HNL17:00Orijent-Osijek II
Croatia - 3 HNL12:00Trnje-NK Udarnik Kurilovec
Croatia - 3 HNL17:30NK Kutjevo-Granicar
Croatia - 3 HNL17:30Bedem Ivankovo-NK Nask Nasice
Croatia - 3 HNL17:30NK Bistra-Karlovac
Croatia - League U1911:00NK Slaven Koprivnica U19-Sesvete U19
Cyprus - 1st Division19:00AEL Limassol-Apollon Limassol
Cyprus - 1st Division19:00Omonia-AE Pafos
Cyprus - 2nd Division19:00Omonia Aradippou-Akritas Chlorakas
Cyprus - 2nd Division19:00Achyronas Liopetriou-Othellos Athienou
Cyprus - 2nd Division19:00Omonia 29th May-Olympiada Limpion
Czech Republic - 1st League17:00Mlada Boleslav-Slovacko
Czech Republic - 1st League17:00Teplice-Sigma Olomouc
Czech Republic - 1st League17:00Jablonec-Liberec
Czech Republic - 1st League20:00Slavia Prague-Hradec Kralove
Czech Republic - 1st League Women12:00Pardubice (W)-Plzen (W)
Czech Republic - 1st League Women15:00FC Slovacko (W)-Liberec (W)
Czech Republic - 2nd League11:30Sparta Prague B-Vlasim
Czech Republic - 2nd League17:30Taborsko-Chrudim
Czech Republic - 2nd League17:30Varnsdorf-Trinec
Czech Republic - 2nd League17:30Prostejov-Opava
Czech Republic - 3rd League11:15Jihlava II-Slovan Rosice
Czech Republic - 3rd League11:15SK Unex Unicov-SK Sigma Olomouc II
Czech Republic - 3rd League11:30Zlin B-Otrokovice
Czech Republic - 3rd League16:30Vrchovina-Slovacko II
Czech Republic - 4th League11:15Slavicin-Valasske Meziciri
Czech Republic - 4th League11:15Velka Bites-Tj Sokol Lanzhot
Czech Republic - 4th League11:15Karvina II-Hermanice
Czech Republic - 4th League16:30FK Viktorie Prerov-Holesov
Czech Republic - 4th League16:30FK SK Polanka-Frenstat Pod Radhostem
Czech Republic - 4th League16:30Tasovice-Stara Rise
Czech Republic - 4th League16:30Tatran Sedlcany-FC Rokycany
Denmark - 1st Division15:00Jammerbugt-Esbjerg
Denmark - 1st Division16:00Horsens-Nykobing
Denmark - 1st Division Women15:00Sundby (W)-ASA (W)
Denmark - 2nd Division14:00AB Copenhagen-B.93 Copenhagen
Denmark - 3th Division14:00Slagelse-Frem Copenhagen
Denmark - Danmarksserien G. 113:00BK Union-Allerod
Denmark - Elitedivisionen14:00AaB (W)-Kolding (W)
Denmark - Elitedivisionen16:00Thy (w)-Brondby W
Denmark - Superligaen15:00Viborg-Odense
Denmark - Superligaen15:00Midtjylland-Randers FC
Denmark - Superligaen17:00FC Nordsjaelland-Copenhagen
Denmark - Superligaen19:00Brondby-Aalborg
Denmark - Superligaen21:00Vejle-Silkeborg IF
Ecuador - Serie A01:30Guayaquil City-Club 9 de Octubre
Ecuador - Serie A04:00Manta-LDU de Quito
Ecuador - Serie A22:00Dep. Cuenca-Olmedo
England - Championship Women14:00Bristol City (W)-Durham (W)
England - Championship Women14:00Charlton Athletic (W)-Blackburn (W)
England - Championship Women16:00Liverpool FC (W)-Crystal Palace (W)
England - Championship Women16:00Sunderland AFC (W)-Lewes (W)
England - Championship Women16:00Sheffield United LFC (W)-Watford (W)
England - Championship Women16:00London City Lionesses (W)-Coventry United (W)
England - FA Premier Women16:00Huddersfield (W)-Wolverhampton (W)
England - FA Premier Women16:00West Bromwich Albion (W)-Loughborough Lightning (W)
England - FA Premier Women16:00Stoke City LFC (W)-Brighouse Town (W)
England - FA Premier Women16:00Hull (W)-Burnley (W)
England - FA Premier Women16:00Derby W-Middlesbrough W
England - FA Premier Women16:00M.K Dons (W)-Cardiff City LFC (W)
England - FA Premier Women16:00Nottingham Forest (W)-AFC Fylde (W)
England - WSL14:30Manchester United (W)-Chelsea (W)
England - WSL16:00Brighton SC (W)-Aston Villa (W)
England - WSL16:00Tottenham Hotspur (W)-Reading FC (W)
England - WSL17:00West Ham (W)-Leicester City (W)
England - WSL20:45Arsenal LFC (W)-Manchester City (W)
Estonia - Esiliiga B13:00FCI Tallinn-Tallinna Kalev II
Estonia - Esiliiga B13:00Laanemaa Haapsalu-Vandra Vaprus
Estonia - Meistriliiga13:00Tulevik-Flora
Estonia - Meistriliiga15:00Kalju-Paide
Estonia - Meistriliiga16:50Narva-Kuressaare
Faroe Islands - League Women14:15Havnar Boltfelag (W)-NSI Runavik (W)
Finland - Kakkonen Group A15:00KaPa-51-Pepo
Finland - Kakkonen Group C13:30Oulu OLS-Vifk
Finland - Kakkonen Group C15:00Narpes Kraft-Jbk Pietarsaari
Finland - Kakkonen Group C15:00Kokkola Gbk-OTP
Finland - Kolmonen League14:00Kajha-TP 47
Finland - Kolmonen League15:00Kultsu-Ri-Pa
Finland - Kolmonen League16:00TPS 2-Aland
Finland - Kolmonen League16:15PJK-Nokian PS
Finland - Kolmonen League17:00Espoo-Toolon Taisto
Finland - Kolmonen League17:30Tervarit-j/JuPa-Roi Utd
Finland - Kolmonen League19:00ACE-Loiske
Finland - Naisten Liiga15:00PK-35 (W)-JyPK (W)
Finland - Veikkausliiga18:30KuPS-Hifk
Finland - Veikkausliiga18:30AC Oulu-Haka
Finland - Veikkausliiga18:30HJK-Inter Turku
Finland - Veikkausliiga18:30Ilves-Honka
Finland - Veikkausliiga18:30Mariehamn-Kotkan Tyovaen
Finland - Veikkausliiga18:30SJK-Lahti
Finland - Ykkonen15:00RoPS-Gnistan
Finland - Ykkonen16:00Mikkelin-Musa Pori
Finland - Ykkonen Women14:00Ilves II (W)-TuWe (W)
Finland - Youth League12:30FC Lahti Academy U20-Haka U20
Finland - Youth League14:00Ilves U20-PPJ U20
Finland - Youth League14:15Inter Turku U20-PK-35 U20
Finland - Youth League15:00GrIFK U20-IF Gnistan U20
Finland - Youth League17:00VJS Vantaa U20-Atlantis U20
France - Feminine Division 113:45Paris Saint Germain (W)-Paris FC (W)
France - Feminine Division 215:00Lille LOSC (W)-Strasbourg (W)
France - Feminine Division 216:00FC Metz-Algrange (W)-Saint-Maur VGA (W)
France - Feminine Division 216:00Nice (W)-Evian Thonon Gaillard (W)
France - Feminine Division 216:00Grenoble Foot 38 (W)-Marseille (W)
France - Feminine Division 216:00Rodez Aveyron (W)-Yzeure Allier (W)
France - Feminine Division 216:00Vendenheim (W)-RC Lens (W)
France - Feminine Division 216:00Nantes (W)-Brest (W)
France - League U1912:00Saint-Etienne U19-Colomiers U19
France - League U1912:00Chateauroux U19-Stade Brest U19
France - League U1912:00Avranches U19-Stade Rennes U19
France - League U1916:00Bourg-Peronnas U19-Nancy U19
France - League U1916:00Concarneau U19-Stade Laval U19
France - League U1916:00Lens U19-Caen U19
France - League U1916:00Montpellier U19-Istres U19
France - League U1916:00Sporting Toulon U19-Nice U19
France - League U1916:00Lille U19-Drancy U19
France - National 316:00Les Mureaux-Blanc Mesnil
France - National 316:00Saran-Deolois
Germany - 2 Bundesliga14:30Dresden-Werder Bremen
Germany - 2 Bundesliga14:30Hannover-SV Sandhausen
Germany - 2 Bundesliga14:30Hamburger SV-FC Nurnberg
Germany - 2nd Bundesliga Women12:00Bayern Munich II (W)-VfL Wolfsburg II (W)
Germany - 3. Liga14:00SV Turkgucu Ataspor-Borussia Dortmund II
Germany - 3. Liga15:00Zwickau-Freiburg II
Germany - Bayernliga12:00Ismaning-VFB Hallbergmoos
Germany - Bayernliga16:00VfR Garching-FC Gundelfingen
Germany - Bayernliga16:00TSV Schwabmunchen-SV Donaustauf
Germany - Berlin-Liga12:30FC Stern Marienfelde-FSV Spandauer Kickers
Germany - Bremenliga15:00Leher Turnerschaft-Borgfeld
Germany - Bremenliga16:00Werder Bremen III-TuS Komet Arsten
Germany - Bremenliga16:00Union Bremen-Bremerhaven
Germany - Bremenliga16:30Vatan Sport-Brinkumer SV
Germany - Bremenliga16:30Habenhauser FV-BSC Hastedt
Germany - Bundesliga U1912:00Vfl Osnabruck U19-Chemnitzer U19
Germany - Bundesliga U1912:00Rot-Weiss Essen U19-Bochum U19
Germany - Bundesliga U1912:00MSV Duisburg U19-Wuppertaler SV U19
Germany - Bundesliga U1912:00Mainz U19-Kaiserslautern U19
Germany - Bundesliga U1912:00Astoria Walldorf U19-Ingolstadt U19
Germany - Bundesliga U1912:00KSV Hessen Kassel U19-Heidenheim U19
Germany - Bundesliga U1912:00Karlsruher U19-Unterhaching U19
Germany - Bundesliga U1912:00Koln U19-Dusseldorf U19
Germany - Bundesliga U1912:00Oberhausen U19-B.Monchengladbach U19
Germany - Bundesliga U1912:00Schalke U19-Alemannia Aachen U19
Germany - Bundesliga U1914:00Greuther Furth U19-Stuttgarter Kickers U19
Germany - DFB-Pokal Women16:00FC Nurnberg (W)-Eintracht Frankfurt (W)
Germany - Hessenliga16:00Turk Gucu Friedberg-FC Eddersheim
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg16:00Rielasingen Arlen-Sgv Freiberg
Germany - Oberliga Hamburg15:00Niendorfer TSV-FC Suderelbe
Germany - Oberliga Hamburg16:00TSV Sasel-Usc Paloma
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00SV Breinig-Frechen
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00Spvg Wesseling-Urfeld-Borussia Freialdenhoven
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00Viktoria Glesch Paffendorf-FC Hurth
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00Eilendorf-Vichttal
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00VfL Alfter-Koln II
Germany - Oberliga Mittelrhein16:00Viktoria Arnoldsweiler-Bergisch Gladbach
Germany - Oberliga Mittelrhein16:30FC Pesch-Hennef 05
Germany - Oberliga Mittelrhein16:30Siegburger-FC BW Friesdorf
Germany - Oberliga Niederrhein16:00TVD Velbert 1870-Bocholt
Germany - Oberliga Niederrhein16:00SW Essen-1 FC Kleve
Germany - Oberliga Niederrhein16:00Germania Ratingen-Cronenberger SC
Germany - Oberliga Niederrhein16:00FC Monheim-Schonnebeck
Germany - Oberliga Niederrhein16:15SpVgg Sterkrade-Nord-Meerbusch
Germany - Oberliga Niederrhein16:301. FC Monchengladbach-Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Germany - Oberliga Niederrhein16:30Teutonia St. Tonis-Dusseldorf West
Germany - Oberliga Niederrhein16:30FSV Duisburg-SF Niederwenigern
Germany - Oberliga Niederrhein16:30TuRu Dusseldorf-SC Union Nettetal
Germany - Oberliga Niederrhein16:30VfB Hilden-SC Velbert
Germany - Oberliga Niedersachsen15:00Eintracht Northeim-1. FC Germania Egestorf-Langreder
Germany - Oberliga Niedersachsen16:00Lupo-Martini-Arminia Hannover
Germany - Oberliga NOFV-Nord14:30TSG Neustrelitz-MSV 1919 Neuruppin
Germany - Oberliga NOFV-Nord15:00Greifswalder SV 04-SFC Stern 1900
Germany - Oberliga NOFV-Nord15:00Hansa Rostock II-1. FC Lok Stendal
Germany - Oberliga NOFV-Nord15:00CFC Hertha-RSV Eintracht
Germany - Oberliga NOFV-Nord15:00Hertha Zehlendorf-Torgelower Greif
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:001.FC Merseburg-VFC Plauen
Germany - Oberliga NOFV-Sued15:00Wacker Nordhausen-Grimma
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar16:00SV Gonsenheim-FV Engers 07
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar16:00TSG Pfeddersheim-Arminia Ludwigshafen
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar16:30Kaiserslautern II-FSV Salmrohr
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein15:00SV Eichede-SV Preussen 09 Reinfeld
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein16:00Inter Turksport Kiel-SV Frisia 03
Germany - Oberliga Westfalen16:00Gutersloh-SC Preussen Munster II
Germany - Oberliga Westfalen16:00Eintracht Rheine-Holzwickeder SC
Germany - Oberliga Westfalen16:00Hammer Spvg-Westfalia Herne
Germany - Oberliga Westfalen16:00Sportfreunde Siegen-RSV Meinerzhagen
Germany - Oberliga Westfalen16:00SpVgg Vreden 1921-Paderborn II
Germany - Oberliga Westfalen16:00SV Schermbeck-SG Finnentrop-Bamenohl
Germany - Oberliga Westfalen16:00Tsg Sprockhovel-Westfalia Rhynern
Germany - Oberliga Westfalen16:00TuS Haltern-TUS Erndtebruck
Germany - Oberliga Westfalen16:00SG Wattenscheid 09-ASC 09 Dortmund
Germany - Oberliga Westfalen16:15TuS Ennepetal-Kaan-Marienborn
Germany - Regionalliga Nord15:00Teutonia 05 Hamburg-Hamburger SV II
Germany - Regionalliga Nord15:00Holstein Kiel II-Eintracht Norderstedt
Germany - Regionalliga Nord16:00Hansa Luneburg-VFB Oldenburg
Germany - Regionalliga Nordost14:00VfB Auerbach 1906-Hertha Berlin II
Germany - Regionalliga Nordost14:00Lok Leipzig-Halberstadt
Germany - Regionalliga Nordost14:00FSV Union Furstenwalde-SV Babelsberg 03
Germany - Regionalliga West15:00Preusen Munster-Wuppertaler SV
Greece - Greece Cup15:00OF Ierapetras-Kalamata
Greece - Greece Cup16:00Kallithea FC Athen-Episkopi
Greece - Greece Cup16:00AE Karaiskakis-Xanthi
Greece - Greece Cup16:00Apollon Larissas-Larissa
Greece - League U1912:30Panathinaikos FC U19-Volos NPS U19
Greece - Superleague16:00Panathinaikos-Volos
Greece - Superleague16:00Asteras Tripolis-Olympiakos Piraeus
Greece - Superleague18:15Lamia-Panaitolikos
Greece - Superleague20:30PAOK-AEK Athens
Hong Kong - HKFA 1st Division08:30Central & Western-Shatin
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30Eastern District-South China
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30Hoi King-Wing Yee
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30North District FC-Happy Valley
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30Wofoo Tai Po-Citizen
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30Wong Tai Sin-Dreams Metro Gallery
Hong Kong - HKFA 1st Division10:30Sky Yuen Long-Sham Shui Po
Hong Kong - HKFA 2nd Division08:30Chelsea SS-Kwun Tong
Hong Kong - HKFA 2nd Division08:30Fu Moon-Lucky Mile
Hong Kong - HKFA 2nd Division10:30Kowloon City-Leaper St Joseph
Hong Kong - HKFA 2nd Division12:30Kwai Tsing-Kwong Wah
Hong Kong - HKFA 2nd Division13:30Wanchai-Yau Tsim Mong
Hong Kong - HKFA 3rd Division08:30Heng Wah-Fukien
Hong Kong - HKFA 3rd Division08:30Kowloon Cricket Club-City Football Club
Hong Kong - Sapling Cup10:30Rangers-Kitchee
Hungary - NB I15:15Kisvarda-Debreceni
Hungary - NB I18:00Ferencvaros-Ujpest
Hungary - NB I Women17:00Astra Hungary (W)-Ferencvarosi (W)
Hungary - NB II17:00III. Keruleti TUE-Ajkai
Hungary - NB II17:00Dorogi-Budaorsi SC
Hungary - NB II17:00Nyiregyhaza Spartacus-Csakvar TK
Hungary - NB II18:00Tiszakecske-Szentlorinc
Hungary - NB II18:00Szeged 2011-Soroksar
Hungary - NB II18:00Szolnoki Mav-Mondi-Kecskemeti TE
Hungary - NB II18:00Elore FC Bekescsaba-DVTK
Hungary - NB II18:00Pecs Mfc-Bfc Siofok
Hungary - NB II18:00Budafok-Szombathelyi Haladas
Hungary - NB II20:30Gyori ETO-Vasas
Hungary - NB III12:00Honved II-FC Dabas
Hungary - NB III12:00Paksi SE II-Rakosmenti KSK
Hungary - NB III12:00Zalaegerszegi TE II-Mosonmagyarovari TE
Hungary - NB III12:00Ferencvarosi II-Dunaujvaros
Hungary - NB III12:00Videoton FC II-Papai Perutz
Hungary - NB III12:00Puskas Academy II-Gyirmot FC Gyor II
Hungary - NB III17:00Kbsc FC Kft Kazincbaricika-Hidasnemeti VSC
Iceland - League U1917:00FH Hafnarfjordur U19-Throttur U19
Israel - Liga Leumit19:00H. Ironi Rishon-Hapoel Kfar Saba
Israel - Liga Leumit19:00H. Akko-Ness Tziona
Israel - Liga Leumit19:00Beitar Tel Aviv R-Agudat Sport Ashdod
Israel - Premier League19:00M. Netanya-Hapoel Hadera
Israel - Premier League19:30Ashdod-Beitar Jerusalem
Israel - Premier League20:15Maccabi Haifa-Maccabi Petach Tikva
Italy - Primavera 111:45AS Roma U19-Verona U19
Italy - Primavera 112:00SPAL 2013 U19-Cagliari U19
Italy - Primavera 114:00Lecce U19-Genoa U19
Italy - Primavera 212:00Crotone U19-Perugia U19
Italy - Primavera 212:00Udinese U19-Monza U19
Italy - Serie B15:00Perugia-Alessandria
Italy - Serie B17:15Parma-Pisa
Italy - Serie B21:30Vicenza Calcio-Cremonese
Italy - Serie B21:30Ternana-Spal
Italy - Serie C Group A15:30Pro Vercelli-Trento Calcio
Italy - Serie C Group A15:30Feralpisalo-Juventus U23
Italy - Serie C Group A15:30Triestina Calcio-Lecco
Italy - Serie C Group A18:30Mantova-Piacenza Calcio
Italy - Serie C Group A18:30GIANA Erminio-Albinoleffe
Italy - Serie C Group A18:30Fiorenzuola-Seregno
Italy - Serie C Group A18:30Legnago Salus-Alto Adige Sud Tirol
Italy - Serie C Group A18:30Pergolettese-Virtus Verona
Italy - Serie C Group A18:30Pro Patria-Padova Calcio
Italy - Serie C Group A18:30Renate-Pro Sesto
Italy - Serie C Group C15:30AZ Picerno-Messina
Italy - Serie C Group C15:30US Foggia-Juve Stabia
Italy - Serie C Group C15:30Taranto Sport-Latina
Italy - Serie C Group C15:30Bari-Paganese Calcio
Italy - Serie C Group C15:30Citta di Campobasso-Andria
Italy - Serie C Group C15:30Virtus Francavilla-Monopoli Srl
Italy - Serie C Group C15:30Avellino-Potenza
Italy - Serie C Group C15:30Nuova Monterosi-Palermo
Italy - Serie C Group C15:30Vibonese-Turris Neapolis
Italy - Serie D Group A16:00Bra-USD Pont Donnaz
Italy - Serie D Group A16:00Sestri Levante-Casale
Italy - Serie D Group A16:00Derthona-Chieri
Italy - Serie D Group A17:00Ligorna-ACSD Saluzzo
Italy - Serie D Group B16:00USD Castellanzese-Vis Nova Giussano
Italy - Serie D Group B16:00US Breno-Caravaggio
Italy - Serie D Group B16:00AC Legnano-Folgore Caratese
Italy - Serie D Group B16:00Ponte San Pietro-Virtus Bergamo
Italy - Serie D Group B16:00USD Casatese-Franciacorta
Italy - Serie D Group C16:00Arzignano Valchiampo-Montebelluna
Italy - Serie D Group C16:00Mestre-Delta Rovigo
Italy - Serie D Group D16:00Lentigione-Ghivizzano Borgoamozzano
Italy - Serie D Group D16:00Progresso-Mezzolara
Italy - Serie D Group D16:00Bagnolese-Rimini Calcio
Italy - Serie D Group D16:00Prato Spa-ASD Alcione
Italy - Serie D Group E16:00Rieti-Foligno Calcio
Italy - Serie D Group E16:00Scandicci-Poggibonsi
Italy - Serie D Group E16:00Montespaccato-Gavorrano
Italy - Serie D Group E16:00ASD Cascina-Pianese
Italy - Serie D Group E16:00ASD Lornano Badese-San Donato Tavarnelle
Italy - Serie D Group F16:00Chieti-Atletico Terme Fiugge
Italy - Serie D Group F16:00Castelnuovo Vomano-Fano Calcio
Italy - Serie D Group H16:00Molfetta Calcio-Audace Cerignola
Italy - Serie D Group H20:00Team Altamura-FBC Gravina
Italy - Serie D Group I16:00ASD Cittanovese-ASD Santagata
Italy - Serie D Group I16:00Trapani-Cavese
Italy - Serie D Group I16:00Rende-ASD Paterno
Japan - 1st Division Women07:00FC Yamato Sylphid (W)-C-Osaka (W)
Japan - 1st Division Women07:00Yokohama Seagulls (W)-Nittaidai FC (W)
Japan - 1st Division Women08:00NGU Nagoya FC (W)-AS Harima Albion (W)
Japan - 1st Division Women08:00Setagaya Sfida (W)-Angeviolet Hiroshima (W)
Japan - 2nd Division Women05:00JFA Academy (W)-Norddea Hokkaido (W)
Japan - 2nd Division Women06:00Gunma FC White Star (W)-Shizuoka Sangyo University (W)
Japan - J1 League07:00Consadole Sapporo-Hiroshima
Japan - J1 League09:00C-Osaka-Kashima Antlers
Japan - J1 League10:00Nagoya-Oita
Japan - J1 League11:00Kawasaki Frontale-Shonan Bellmare
Japan - J1 League13:00G-Osaka-Kashiwa
Japan - J2 League07:00Okayama-Blaublitz
Japan - J2 League07:30Yamaga-Giravanz Kitakyushu
Japan - J2 League08:00Mito-Kanazawa
Japan - J2 League09:00Verdy-Machida
Japan - J3 League07:00Toyama-Gainare Tottori
Japan - J3 League07:00Tegevajaro Miyazaki-Azul Claro Numazu
Japan - J3 League08:00Kamatamare-YSCC
Japan - J3 League08:00Kumamoto-Fukushima Utd
Japan - J3 League09:00Imabari-Grulla Morioka
Japan - WE League Women07:00INAC Leonessa (W)-JEF United (W)
Japan - WE League Women07:30Vegalta Sendai (W)-Omiya Ardija (W)
Japan - WE League Women08:00Albirex Niigata (W)-Elfen Sayama (W)
Japan - WE League Women09:00Nojima (W)-Nagano (W)
Kazakhstan - 1st Division13:00Igilic-FK Kyran
Kazakhstan - Premier League13:00Kyzylzhar-Turan Tauz
Kazakhstan - Premier League15:00Aktobe-Zhetisu Taldyqorghan
Kazakhstan - Premier League17:00Shakhter Karagandy-K.Almaty
Latvia - Higher League15:00BFC Daugavpils-Valmiera
Latvia - Higher League16:00Spartaks-FS Metta/Lu
Lithuania - A Lyga13:00Hegelmann Litauen-Dziugas Telsiai
Lithuania - A Lyga15:00Suduva-Banga
Luxembourg - National Division17:00RM Hamm Benfica-Rosport
Luxembourg - National Division17:00F91 Dudelange-Etzella Ettelbruck
Luxembourg - National Division17:00US Hostert-Union Titus Petange
Malawi - Super League15:30Big Bullets-Be Forward Wan
Montenegro - Druga liga Crne Gore17:00Grbalj-Igalo
Montenegro - Druga liga Crne Gore17:00Cetinje-Titograd
Montenegro - Druga liga Crne Gore20:00Kom-OFK Mladost DG
Montenegro - Druga liga Crne Gore20:00Jedinstvo-Bokelj Kotor
Montenegro - Prva Crnogorska Liga21:00Petrovac-Buducnost
Morocco - GNF 172 ICAY Berrechid2-1Rapide Oued Zem
Morocco - GNF 121:15HUS Agadir-WAC Casablanca
Morocco - GNF 123:30Far Rabat-RSB Berkane
Netherlands - Eredivisie Women13:15PSV Eindhoven (W)-FC Twente (W)
Netherlands - Tweede Divisie15:30TEC-Koninklijke HFC
Nicaragua - Primera Division03:00Ocotal-Real Esteli
Nicaragua - Primera Division04:00Real Madriz-Sebaco
Nicaragua - Segunda DivisionHTReal Granada1-1Bravos Primavera
Nicaragua - Segunda Division28 ICD Junior de Managua1-0Organica Masachapa FC
Norway - 1st Division16:00IK Start-Fredrikstad
Norway - 1st Division19:00Ham Kam-Jerv
Norway - 1st Division Women15:00Fart (W)-Linderud-Grei (W)
Norway - 2nd Division G.115:00Brattvag IL-Tromsdalen
Norway - 2nd Division G.117:00Kvik Halden-Floya
Norway - 2nd Division G.215:00Sotra SK-Flekkeroy
Norway - 2nd Division G.216:00Notodden-Nardo
Norway - 2nd Division G.216:00Egersund IK-Kjelsas
Norway - 2nd Division G.216:00Oygarden FK-Levanger
Norway - 3th Division G.114:00Ullensaker / Kisa II-Toten
Norway - 3th Division G.117:00Raufoss II-Brumunddal
Norway - 3th Division G.118:00Stovner SK-Grorud II
Norway - 3th Division G.119:00Gjellerasen-Kongsvinger II
Norway - 3th Division G.215:00EIK IF Tonsberg-Stromsgodset II
Norway - 3th Division G.315:00Sola-Mandalskam
Norway - 3th Division G.416:00Sogndal II-IL Bjarg
Norway - 3th Division G.514:00Ranheim II-Spjelkavik IL
Norway - 3th Division G.515:00Molde FK 2-Aalesund II
Norway - 3th Division G.613:00Skjervoy IK-Bodo Glimt II
Norway - 3th Division G.614:00Mjolner-Skeid II
Norway - 3th Division G.616:30Melbo IL-Tromso II
Norway - 3th Division G.617:00Junkeren-Ullern
Norway - Elite League U1917:00Skjetten U19-Oppsal U19
Norway - Eliteserien19:00SK Brann-Kristiansund
Norway - Eliteserien19:00Haugesund-Odd
Norway - Eliteserien19:00Molde-Viking
Norway - Eliteserien19:00Rosenborg-Mjondalen
Norway - Eliteserien19:00Sandefjord-Stabaek
Norway - Eliteserien21:00Bodo/Glimt-Valerenga
Norway - Toppserien17:00Valerenga (W)-Lillestrom (W)
Paraguay - 2nd Division17:00Fulgencio Yegros-Deportivo Santani
Paraguay - 2nd Division17:00Sportivo Iteno-Deportivo Capiata
Paraguay - Primera Division01:00Nacional A-Octubre
Paraguay - Primera Division03:15Cerro Porteno-Sportivo Luqueno
Peru - Primera Division75 IAlianza Atletico1-2Alianza Lima
Peru - Primera Division19:00Cesar Vallejo-Deportivo Municipal
Peru - Primera Division21:15Melgar-Sport Boys Callao
Peru - Primera Division23:30Sport Huancayo-Universitario
Poland - 1st League13:40Podbeskidzie-R.Rzeszow
Poland - 1st League16:00Olsztyn-Legnica
Poland - 1st League Women13:00Polonia Sroda Wlkp (W)-Row Rybnik (W)
Poland - 1st League Women18:30Skra (W)-SWD Wodzislaw Slaski (W)
Poland - 2nd League16:00Suwalki-Slask Wroclaw II
Poland - 2nd League16:00KS Radunia Stezyca-Wisla Pulawy
Poland - 2nd League17:00Chojniczanka-Pogon Siedlce
Poland - 2nd League19:15Elblag-Lech Poznan II
Poland - 2nd League20:00S.Rzeszow-Pruszkow
Poland - 3rd League13:00KS Pelikan Lowicz-LKS Lodz II
Poland - 3rd League16:00Sokol Sieniawa-Avia Swidnik
Poland - 3rd League17:00Orleta Radzyn-Sandomierz
Poland - 3rd League17:00LKS Lagow-NKP Podhale
Poland - Ekstraklasa13:30LKS Nieciecza-Gornik Zabrze
Poland - Ekstraklasa16:00Slask Wroclaw-Wisla Plock
Poland - Ekstraklasa18:30Wisla Krakow-Pogon Szczecin
Poland - Ekstraliga Women13:00Slask Wroclaw (W)-FC Katowice (W)
Portugal - Campeonato Nacional Women17:00Famalicao (W)-Braga (W)
Portugal - Campeonato Nacional Women19:00Sporting CP (W)-SL Benfica (W)
Portugal - League U1918:00Tondela U19-Famalicao U19
Portugal - Portuguese Cup13:00ARC Oleiros-SC Varzim
Portugal - Portuguese Cup16:00Vitoria de Sernache-Rio Ave
Portugal - Portuguese Cup17:00SC Maria da Fonte-Penafiel
Portugal - Primeira Liga20:00Santa Clara-Braga
Portugal - Primeira Liga22:30Portimonense SC-Vizela
Qatar - Stars League16:45Al Duhail-Al Sailiya
Qatar - Stars League19:30Al Sadd-Al Shamal
Rep. Ireland - League U1916:00Derry City U19-Shamrock Rovers U19
Rep. Ireland - League U1919:00UCD U19-Sligo Rovers U19
Rep. Ireland - Leinster Senior League13:00Kilnamanagh-Liffey Wanderers
Rep. Ireland - Leinster Senior League13:00Firhouse Clover-Cherry Orchard
Rep. Ireland - Leinster Senior League13:00Pegasus-Mid Sutton Sportslink
Rep. Ireland - Leinster Senior League14:00Bluebell United-Maynooth University Town FC
Rep. Ireland - Leinster Senior League14:00Wayside Celtic-Malahide United
Romania - 1st League Women11:00Vasas (W)-Banat (W)
Romania - League U1910:00CS U Craiova U19-ASU Politehnica Timisoara U19
Romania - League U1911:00AFC Botosani U19-CS Concordia Chiajna U19
Romania - Liga 211:00Vitorul Pandurii Targu Jiu-ACS Poli Timisoara
Romania - Liga 211:00Ripensia Timisoara-CS Concordia Chiajna
Romania - Liga 211:00Unirea Slobozia-AFC Hermannstadt
Romania - Liga I15:30Farul Constanta-Dacia Mioveni
Romania - Liga I18:00Botosani-U.Craiova 1948
Romania - Liga I21:00Uta Arad-CFR Cluj
Russia - 2st Division09:00Chita-Tver
Russia - 2st Division10:00Sakhalin-Dynamo Vladivostok
Russia - 2st Division13:00FK Torpedo Miass-Ural B
Russia - 2st Division13:00Chertanovo-Khimik Dzerzhinsk
Russia - 2st Division14:00Nosta-Sibir 2 Novosibirsk
Russia - 2st Division14:00Biolog-Forte
Russia - 2st Division14:00Spartak Tuimazy-Chelyabinsk
Russia - 2st Division14:00Kolomna-Saturn Ramenskoe
Russia - 2st Division14:00Zenit Izhevsk-Tyumen
Russia - 2st Division15:00FK Leningradets-FK Krasava PR
Russia - 2st Division15:00Kaluga-Zenit Penza
Russia - 2st Division15:00FC Zvezda Perm-Amkar Perm
Russia - 2st Division15:00Baltika-BFU Kaliningrad-Dynamo St Peter
Russia - 2st Division15:00Fakel-M-Zvezda Ryazan
Russia - 2st Division15:00Znamya Noginsk-SKA-Khabarovsk-M
Russia - 2st Division15:00Avangard Kursk-Dinamo Bryansk
Russia - 2st Division15:00Legion Dynamo-Kuban Holding
Russia - 2st Division15:30Spartak Nalchik-Druzhba
Russia - 2st Division16:00Salut Energia Belgorod-Sokol
Russia - 2st Division16:00Torpedo Vladimir-Shinnik Yaroslavl
Russia - 2st Division16:30Dinamo Moskva II-Volna Kovernino
Russia - 2st Division18:00M. Saransk-Strogino
Russia - 2st Division19:00FC Lokomotiv-Kazanka Moscow-Znamya
Russia - 2st Division19:00Chernomorets-Rotor Volgograd II
Russia - Premier League14:00Dinamo Moscow-Rubin Kazan
Russia - Premier League16:30FC Rostov-Akhmat Grozny
Russia - Premier League19:00Krasnodar-Sochi 04
Russia - Super League Women13:00Lokomotiv Moscow (W)-Rostov (W)
San Marino - Campionato Sammarinese16:00Murata-La Fiorita
Scotland - Championship17:00Raith Rovers-Partick Thistle
Scotland - Premier League Women14:30Celtic (W)-Hibernian (W)
Scotland - Premier League Women15:00Spartans (W)-Aberdeen (W)
Scotland - Premier League Women18:00Hamilton Academical (W)-Glasgow City (W)
Scotland - Premiership14:00St. Mirren-Aberdeen
Scotland - Premiership17:00Celtic-Dundee United
Scotland - Premiership17:00Hibernian-St. Johnstone
Serbia - First League16:00Backa Palanka-Indija
Serbia - First League16:00Mladost Gat Novi Sad-FK Kabel Novi Sad
Serbia - First League16:00Timok-Rad Beograd
Serbia - First League16:00Graficar Beograd-FK Zarkovo
Serbia - First League16:00Zlatibor-Javor
Serbia - First League20:00Macva Sabac-Radnicki Sr. Mitrovica
Serbia - Super Liga16:55Novi Pazar-Crvena Zvezda
Serbia - Super Liga19:00Metalac-Radnicki 1923
Serbia - Super Liga21:15Partizan Beograd-Spartak Subotica
Singapore - S League12:30Geylang International-Home United
Singapore - S League12:30Young Lions-Tanjong Pagar
Slovakia - 1st League Women12:00Trnava (W)-FC Nitra (W)
Slovakia - 1st League Women19:00FC Petrzalka (W)-Nove Zamky (W)
Slovakia - 2nd League11:30Petrzalka-Podbrezova
Slovakia - 2nd League11:30Slovan Bratislava II-Namestovo
Slovakia - 3rd League11:30Jednota Banova-FK Rakytovce
Slovakia - 3rd League16:00Malzenice-FK Povazska Bystrica
Slovakia - 3rd League16:00Galanta-Nitra
Slovakia - 3rd League16:00Krasno-Rimavska Sobota
Slovakia - 3rd League16:00Lednicke Rovne-TJ Kovo Belusa
Slovakia - Super Liga18:00Dun. Streda-Spartak Trnava
Slovakia - Youth League12:00FK Senica U19-SK Slovan Bratislava U19
Slovenia - Prva Liga16:00Aluminij-Bravo Publikum
Slovenia - Prva Liga18:00Domzale-Maribor
Slovenia - Prva Liga21:15Mura 05-Koper
Slovenia - Second League17:00NK Bilje-Drava
Slovenia - Second League17:00ND Ilirija-Dekani
Slovenia - Third League11:30SD Videm-Prevalje
Slovenia - Third League17:00NK Postojna-NK Ziri
Slovenia - Third League17:00NK Brda-NK Sencur
South Africa - Diski Challenge11:00Lamontville Golden Arrows (R)-TS Galaxy Reserves (R)
South Africa - League Women14:00Wits University FC (W)-Springs Home Sweepers (W)
South Africa - League Women14:00Kempton Park FC (W)-Croesus (W)
South Africa - Premier League16:00Real Kings-TS Galaxy
South Africa - Premier League18:00Marumo Gallants-Kaizer Chiefs
South Korea - K League 109:00Suwon Bluewings-Seoul
South Korea - K League 110:30Seongnam-Gangwon
South Korea - K League 210:00Sangju Sangmu-Daejeon
South Korea - K League 212:30Asan-Chunnam Dragons
South Korea - K3 League09:00Busan Kyotong-Gimhae
South Korea - K4 League08:00Pyeongchang FC-FC Namdong
South Korea - K4 League08:00Chungju-Goyang KB
Spain - Primera Division RFEF Group 113:00UD Salamanca-Dep. La Coruna
Spain - Primera Division RFEF Group 113:00Zamora-Racing Ferrol
Spain - Primera Division RFEF Group 113:00Athletic Bilbao B-UD Logrones
Spain - Primera Division RFEF Group 118:00Extremadura UD-Rayo Majadahonda
Spain - Primera Division RFEF Group 118:00SD Logrones-Talavera
Spain - Primera Division RFEF Group 213:00Albacete-Real Madrid Castilla
Spain - Primera Division RFEF Group 213:00Atletico Baleares-Real Betis B
Spain - Primera Division RFEF Group 213:00Villarreal B-Llagostera
Spain - Primera Division RFEF Group 218:00Atletico Sanluqueno-Linares Deportivo
Spain - Primera Division RFEF Group 218:00San Fernando CD-Sevilla II
Spain - Segunda Division15:00Mirandes-Leganes
Spain - Segunda Division17:00Gijon-Malaga
Spain - Segunda Division19:15Real Oviedo-Girona
Spain - Segunda Division21:30Lugo-Zaragoza
Spain - Segunda Division22:00Valladolid-Alcorcon AD
Spain - Segunda Division RFEF. Group 112:30Leganes II-SD Compostela
Spain - Segunda Division RFEF. Group 113:00Union Adarve-Navalcarnero
Spain - Segunda Division RFEF. Group 113:00CD Mostoles-FC Cristo Atletico
Spain - Segunda Division RFEF. Group 118:00Arenteiro-Salamanca CF UDS
Spain - Segunda Division RFEF. Group 118:00Gimnastica Segoviana-Arosa
Spain - Segunda Division RFEF. Group 120:00Bergantinos-Pontevedra CF
Spain - Segunda Division RFEF. Group 213:00Real Sociedad III-Gernika
Spain - Segunda Division RFEF. Group 218:00Tropezon-Mutilvera
Spain - Segunda Division RFEF. Group 218:00Arenas de Getxo-Sestao River
Spain - Segunda Division RFEF. Group 218:00Racing Rioja CF-Cayon
Spain - Segunda Division RFEF. Group 218:45Burgos Promesas-Racing Santander B
Spain - Segunda Division RFEF. Group 219:00CD Izarra-Naxara
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Numancia-Pena Deportiva
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Prat-Terrassa
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Europa-Espanyol B
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Ibiza Islas Pitiusas-Ebro
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Brea-Ejea
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00CE Andratx-Unio Esportiva De Lleida
Spain - Segunda Division RFEF. Group 313:00Huesca B-Formentera
Spain - Segunda Division RFEF. Group 318:30Tarazona-Teruel
Spain - Segunda Division RFEF. Group 319:00CF Badalona-Cerdanyola del Valles
Spain - Segunda Division RFEF. Group 413:00Cacereno-CD Coria
Spain - Segunda Division RFEF. Group 413:00Antequera-UD San Fernando
Spain - Segunda Division RFEF. Group 413:00Las Palmas II-Velez
Spain - Segunda Division RFEF. Group 413:00CD San Roque-UD Tamaraceite
Spain - Segunda Division RFEF. Group 414:00Mensajero-UD Montijo
Spain - Segunda Division RFEF. Group 414:00Panaderia Pulido-AD Ceuta FC
Spain - Segunda Division RFEF. Group 419:00CF Cordoba-Don Benito
Spain - Segunda Division RFEF. Group 419:00Merida AD-Xerez Deportivo FC
Spain - Segunda Division RFEF. Group 419:00CF Villanovense-Cadiz II
Spain - Segunda Division RFEF. Group 512:00CF Intercity-Melilla
Spain - Segunda Division RFEF. Group 519:00Mar Menor CF-Real Murcia
Spain - Segunda Division RFEF. Group 519:00CD Toledo Sad-Puertollano
Spain - Segunda Division RFEF. Group 519:00Marchamalo-Atletico Mancha Real
Spain - Segunda Division RFEF. Group 519:00Socuellamos-Eldense
Spain - Segunda Division RFEF. Group 519:30Alzira-Hercules Alicante CF
Spain - Segunda Division RFEF. Group 520:00Atletico Pulpileno-La Nucia
Spain - Segunda Division Women12:00Granada (W)-Real Union de Tenerife (W)
Spain - Segunda Division Women13:00UD Granadilla Tenerife B (W)-Cacereno (W)
Spain - Segunda Division Women17:00Albacete (W)-Madrid CFF II (W)
Spain - Superliga Women12:00Levante (W)-Real Betis (W)
Spain - Superliga Women13:00Huelva (W)-Atl. Madrid (W)
Spain - Tercera Div. Group 118:00Arzua-Atletico Arnoia
Spain - Tercera Div. Group 119:00CD Barco-Rapido de Bouzas
Spain - Tercera Div. Group 1013:00CD Rota-Cordoba II
Spain - Tercera Div. Group 1013:00Sevilla III-Puente Genil CF
Spain - Tercera Div. Group 1019:00Xerez CD-Cartaya
Spain - Tercera Div. Group 1020:00Cabecense-CD Utrera
Spain - Tercera Div. Group 1112:30Portmany-Poblense
Spain - Tercera Div. Group 1113:00Campos-Rotlet Molinar
Spain - Tercera Div. Group 1117:30Serverense-Llosetense
Spain - Tercera Div. Group 1214:00Marino-CD Buzanada
Spain - Tercera Div. Group 1214:00Tenerife B-Las Zocas
Spain - Tercera Div. Group 1319:30Huercal-Overa-Archena Sport
Spain - Tercera Div. Group 1320:00Ciudad de Murcia-Racing Murcia
Spain - Tercera Div. Group 1413:00Calamonte-CD Don Alvaro
Spain - Tercera Div. Group 1419:00CF Trujillo-Arroyo
Spain - Tercera Div. Group 1513:00Avance Ezcabarte-Pamplona
Spain - Tercera Div. Group 1619:00Atletico Vianes-Varea
Spain - Tercera Div. Group 1713:00Cuarte Industrial-Giner Torrero
Spain - Tercera Div. Group 1813:00Villarrobledo-Huracan Balazote
Spain - Tercera Div. Group 1818:00UB Conquense-Illescas
Spain - Tercera Div. Group 1819:00Manchego Ciudad-Villacanas
Spain - Tercera Div. Group 1819:00Torrijos-Miguelturreno
Spain - Tercera Div. Group 212:45Gijon B-CD Colunga
Spain - Tercera Div. Group 213:00Real Titanico Laviana-Urraca
Spain - Tercera Div. Group 213:00Real Oviedo II-Lealtad
Spain - Tercera Div. Group 219:30L'Entregu-Caudal
Spain - Tercera Div. Group 312:45Cultural Guarnizo-Textil Escudo
Spain - Tercera Div. Group 312:45Barreda-Colindres
Spain - Tercera Div. Group 313:00Siete Villas-UD Samano
Spain - Tercera Div. Group 413:00San Ignacio-Portugalete
Spain - Tercera Div. Group 419:00Amurrio-Beasain
Spain - Tercera Div. Group 512:45Fundacio Esp Grama-L'Hospitalet
Spain - Tercera Div. Group 513:00Pobla Mafumet-UE Sants
Spain - Tercera Div. Group 513:00CF San Cristobal-Sant Andreu
Spain - Tercera Div. Group 513:30EE Guineueta-EC Granollers
Spain - Tercera Div. Group 519:30Manresa-UE Olot
Spain - Tercera Div. Group 612:30Recambios Colon C.D.-Villajoyosa
Spain - Tercera Div. Group 613:00Castellon B-Atzeneta
Spain - Tercera Div. Group 613:00JS Hercules II-Callosa Deportiva CF
Spain - Tercera Div. Group 619:00Torrent-Silla CF
Spain - Tercera Div. Group 619:00Orihuela CF-Elche II
Spain - Tercera Div. Group 712:30CD Colonia Moscardo-AD Villaviciosa de Odon
Spain - Tercera Div. Group 712:30RCD Carabanchel-ED Moratalaz
Spain - Tercera Div. Group 712:30Torrejon-Pozuelo Alarcon
Spain - Tercera Div. Group 712:30Alcorcon II-Trival Valderas
Spain - Tercera Div. Group 713:00Las Rozas-Villaverde Boetticher CF
Spain - Tercera Div. Group 713:00Tres Cantos FC-Parla
Spain - Tercera Div. Group 717:30Galapagar-Ursaria
Spain - Tercera Div. Group 818:00Atl.Tordesillas-Numancia II
Spain - Tercera Div. Group 913:00Marbella-Almeria II
Spain - Tercera Div. Group 913:15Alhaurin Torre-Ciudad de Torredonjimeno
Spain - Tercera Div. Group 913:15Alhaurino-CD Huetor Vega
Spain - Tercera Div. Group 918:00Juventud Torremolinos-UD San Pedro
Spain - Tercera Div. Group 919:00Huetor Tajar-El Palo
Spain - Tercera Div. Group 920:00Atletico de Porcuna CF-Atletico Malagueno
Spain - Youth League13:00Pabellon Ourense CF U19-Real Oviedo U19
Spain - Youth League13:00UDC Txantrea KKE U19-Tolosa CF U19
Spain - Youth League13:00Arenas Club de Getxo U19-Deportivo Alaves U19
Spain - Youth League13:00Lugo U19-CF Bansander U19
Spain - Youth League17:30UD Cornella U19-Lleida U19
Sweden - 1st Division Norra14:00Taby IS-Haninge
Sweden - 1st Division Norra14:00Umea-Brommapojkarna
Sweden - 1st Division Norra17:00Sollentuna-IFK Lulea
Sweden - 1st Division Norra17:00Assyriska Ff-Hammarby TFF
Sweden - 1st Division Sodra17:00Ljungskile-Assyriska Turabdin IK
Sweden - 2nd Division Norra Svealand14:00Sandviken-IFK Stocksund
Sweden - 2nd Division Norrland16:00Notvikens IK-Gottne IF
Sweden - Allsvenskan16:00Mjallby AIF-Elfsborg
Sweden - Allsvenskan16:00Ostersunds-Djurgarden
Sweden - Allsvenskan18:30Norrkoping-Varberg
Sweden - Allsvenskan18:30Hacken-Hammarby
Sweden - Damallsvenskan17:00Rosengard (W)-Kristianstads Dff (W)
Sweden - Damallsvenskan18:00Kif Orebro Dff (W)-AIK (W)
Sweden - Elitettan13:00Mallbackens (W)-Borgeby (W)
Sweden - Elitettan17:30Umea IK (W)-Norrkoping (W)
Sweden - Superettan14:00Osters-Helsingborgs IF
Sweden - Superettan16:00Trelleborgs-Varnamo
Switzerland - Super League15:15Luzern-Lugano
Switzerland - Super League17:30Basel-Zurich
Switzerland - Super League17:30Grasshoppers-Sion
Turkey - TFF 1. League13:30Bandirmaspor-Altinordu
Turkey - TFF 1. League16:00Istanbulspor AS-Balikesirspor
Turkey - TFF 1. League16:00Menemenspor-Eyupspor
Turkey - TFF 1. League19:00Bursaspor-Ankaragucu
Turkey - TFF 2. League15:00Ankara Demirspor-Amed SK
Turkey - TFF 2. League15:30Kirsehir Belediyespor-Zonguldak Komurspor
Turkey - TFF 2. League15:30Kahramanmarasspor-Bayburt IOI
Turkey - TFF 2. League15:30Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor
Turkey - TFF 2. League16:00Utas Usakspor-Bucaspor
Turkey - TFF 2. League16:00Pendikspor-1922 Konyaspor FK
Turkey - TFF 2. League16:00Serik Belediyespor-Sariyer GK
Turkey - TFF 2. League16:00Ergene Velimese Spor-Belediye Vanspor
Turkey - TFF 2. League19:00Eskisehirspor-Pazarspor
Turkey - TFF 2. League19:00Akhisar-24 Erzincanspor
Turkey - TFF 2. League19:00Karacabey Belediyespor-K?rklarelispor
Turkey - TFF 2. League19:00Afjet Afyonspor-Osmaniyespor
Turkey - Turkcell Super League13:30Giresunspor-Kayserispor
Turkey - Turkcell Super League16:00Istanbul BB-Rizespor
Turkey - Turkcell Super League16:00Hatayspor-Fenerbahce
Turkey - Turkcell Super League19:00Galatasaray-Goztepe
Ukraine - 1st League13:15Hirnyk-Sport Komsomolsk-FC Uzhgorod
Ukraine - 1st League15:30Kryvbas Kryvyi Rih-Fc Metalist 1925
Ukraine - 1st League15:30FC Polissya Horodnytsya-Obolon Kyiv
Ukraine - Premier League14:00Minai-Lviv
Ukraine - Premier League17:00FC Dnipro-1-Zorya Lugansk
Ukraine - Premier League19:30Desna Chernigov-Fc Metalist 1925
Uruguay - Primera Division27 ISud America0-0Nacional M
Uruguay - Primera Division16:15Progreso-Cerrito
Uruguay - Primera Division18:30Fenix M-Torque
Uruguay - Primera Division21:30Boston River-Penarol
Uruguay - Primera Division23:45Montevideo Wanderers-Rentistas
Uruguay - Segunda Division B16:00Oriental-Potencia
Uruguay - Segunda Division B18:30CA Platense-Colon (URU)
Uruguay - Segunda Division B18:30Parque del Plata-Salus
Uruguay - Segunda Division B21:30Sportivo Huracan-Miramar
Uruguay - Segunda Division B21:30Canadian-Deportivo Colonia
Uruguay - Segunda Division B21:30Mar de Fondo-Paysandu SC
USA - MLS02:00New England-Orlando City SC
USA - MLS02:30DC United-FC Cincinnati
USA - MLS02:30Columbus Crew-Montreal Impact
USA - MLS03:00New York City FC-New York Red Bulls
USA - MLS03:00Colorado Rapids-Toronto
USA - MLS03:00Minnesota United-Houston Dynamo
USA - MLS05:00Vancouver Whitecaps-Dallas
USA - MLS05:00San Jose Earthquakes-AS Los Angeles
USA - MLS05:30Portland Timbers-Real Salt Lake
USA - MLS20:00Chicago Fire-Nashville FC
USA - NISA02:00Stumptown Athletic-New Amsterdam United
USA - NISA02:30Detroit City FC-LA Force
USA - NISA04:00San Diego 1904 FC-Chattanooga Red Wolves
USA - NWSL03:00Chicago Red Stars (W)-Portland Thorns (W)
USA - NWSL22:00Racing Louisville (W)-Houston Dash (W)
USA - USL League One01:30Richmond Kickers-Toronto FC II
USA - USL League One02:00Chattanooga Red Wolves-New England II
USA - USL League One03:00Forward Madison-Greenville
USA - USL League One03:00Union Omaha-FC Tucson
USA - USL League One21:00North Carolina-North Texas
USA - USL Pro02:00Pittsburgh Riverhounds-Charleston Battery
USA - USL Pro02:00Hartford Athletic-Tampa Bay Rowdies
USA - USL Pro02:30Miami FC-Loudoun United
USA - USL Pro03:00Colorado Springs-Austin Bold
USA - USL Pro03:00Memphis 901-Louisville City
USA - USL Pro03:30FC San Antonio-New Mexico United
USA - USL Pro03:30Rio Grande Valley-Atlanta U